Düzce’de Memursen Taksi hizmet veren taksiler en iyi hizmet ve müşteri memnuniyetine özenle çalışmaktadır. Bütün sağlık ve hijyen kurallarına uyumlu olarak hem kişisel hem araçlarını hazırlamaktadır. Müşterilerine maske, mesafe, temizlik dahilinde davranarak, dezenfektan ve kolonya ikramı yapmaktadır.

Taksi hizmeti çağrı alındığı anda başlar fakat ücretlendirme müşteriyi araca aldıktan sonra başlamaktadır. Müşterinin de kurallara uyumlu yolculukla, ödemelerini ister nakit ister kredi kartıyla yapabilme olanağını bulunduğunu bilmesi gerekir.

memursen taksi

memursen taksi

Memursen Taksi

Ulaşım herkes için en iyi ve güvenli olması beklenen hizmet şeklidir. Memursen taksi güven duygusunun en değerli kazanım olduğu bilinciyle çalışmalarını sürdürüyor. Arandığı andan itibaren olabilecek en kısa sürede müşteriye ulaşabilmeye çaba harcıyor. Trafikte bulunan araçları genç ve tüm kontrol ve bakımları yapılmış olarak hizmette bulunur. Şoförleri temiz düzenli ve saygılı kişilerden seçilerek, işinde uzmanlık kazanmışlardır. Düzce taksi olarak kusursuz hizmet verebilmek için çalışıyor. Müşterilerinden alacağı güven duygusuna layık olabilmeye çaba harcıyor.

Düzce Memursen Taksi

Taksi hizmeti verebilecek araçların özellikleri ilgili kuruluşlar tarafından denetlenmektedir. Genç araçlar bu alanda çalışabilir. Aksatmadan kontrol ve bakımları yapılmalıdır. Memursen taksi en ince ayrıntılarına kadar araçlarının bakım onarımlarına dikkatle çalışmaktadır. www.duzcetaksi.gen.tr adresine gelerek ya da bulunduğunuz yerden online olarak isteğinizi bildirin en kısa sürede aracınız size ulaşacaktır. Her araç taksi hizmetinde bulunamaz, ilgili kuruluşların onayını almış, gereken koşullara sahip araçlar taksi olarak çalışabilir. Ayrıca tüm kasko, bakım onarım ve donatıları eksiksiz olmalıdır.

Ücretlendirme Nasıl Olmalı?

Taksilerin ücret sistemi de ilgili kuruluşlar tarafından belirlenir. Müşteriye güvenle yansıtılır. Aksi uygulamalar kesinlikle yapılmamalıdır. Müşteri taksi çağırdığı anda ücretlendirme başlamaz, taksimetre müşteri araca bindiği anda açılarak ücretlendirme başlar.

Varılan noktada araç durduğu anda sona erer. Arada geçen mesafe ücreti müşteri tarafından ödenir. Memursen taksi bütün ince ayrıntılara özenle çalışmalarını sürdürmektedir. Bakımlı genç araçlarında korona virüsüne dair dezenfekte çalışmalarını eksiksiz yapmaktadır. Ayrıca yolculuk sırasında müşteriye dezenfektan ve kolonya ikramı yapmaktadır. Duzcetaksi.gen.tr adresi en yakın taksinizdir. Hemen tıklayabilir ya da telefonla arayabilirsiniz. En kısa sürede hizmetin ayağınıza geleceğinden emin olabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Düzce Taksi | Taner Yıldırım

Profesyonel Düzce Taksi Hizmeti Düzenli olarak bakımı gerçekleştirilen kaliteli araçlarla Düzce ve çevresi için en iyi taksi desteğini elde edebilirsiniz. Hemen site üzerinden bağlantı kurmak suretiyle, verilen numara üzerinden arama yapmanız yeterlidir. Daha sonra adresi vererek bulunduğunuz konumu belirtebilir ve kısa sürede profesyonel taksi hizmeti elde edebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Atatürk Bulvarı Düzce Taksi Durağı Merkez/Düzce

Telefon: 0544 484 81 81

E-Posta: info@duzcetaksi.gen.tr

Web: https://www.duzcetaksi.gen.tr